Trening EMS

Największą przeszkodą w podjęciu regularnego treningu siłowego jest brak czasu. Problemy z jego wygospodarowaniem zniechęcają wielu potencjalnych uczestników zajęć fitness. Jeśli również należysz do grona osób, którym brak czasu wolnego stoi na przeszkodzie, wówczas najlepszym rozwiązaniem może okazać się trening EMS, czyli trening z wykorzystaniem elektrostymulacji. Jego największą zaletą jest wysoka wydajność, przy zaledwie 20-30 minutach poświęconych na sesję treningową. Poniżej prezentujemy największe korzyści wiążące się z wyborem treningu EMS oraz podpowiadamy gdzie i jak z niego skorzystać. 

Innowacyjna technologia dla poprawy sylwetki i kondycji 

Trening siłowy oraz różne formy fitness to idealny pomysł, by poprawić swoje zdrowie. Po pierwszych tygodniach treningu każdy zauważa poprawę nie tylko w swoim wyglądzie, ale również w funkcjonowaniu całego organizmu. Oczekiwanie na rezultaty może niekiedy demotywować, jednak nie dotyczy to osób podejmujących się treningu EMS. W jego przypadku wyraźne efekty są zauważalne już po pierwszych ćwiczeniach. Z czego wynika ich wysoka efektywność? 

Przede wszystkim z zastosowania innowacyjnej technologii polegającej na elektrostymulacji określonych partii organizmu. W trakcie treningu zostajesz podpięty do niewielkiej aparatury (w postaci kamizelki oraz obręczy), która emituje impulsy aktywizujące tkanki mięśniowe. Za ich pomocą są stymulowane do bardziej wydajnej pracy. W rezultacie tkanka mięśniowa rozrasta się szybciej niż w trakcie zwykłego treningu mięśniowego. Ponadto, stymulowane są wszystkie włókna tworzące tkankę mięśniową, a nie tylko jej powierzchowne partie. Również to ma wpływ na uzyskiwane efekty.

Trening EMS – skutecznie i profesjonalnie 

Na trening EMS zapraszamy do studio MEON EMS, z którego ofertą zapoznasz się pod linkiem meonems.pl. Wszystkie placówki MEON EMS oferują dostęp do bezprzewodowej technologii elektrostymulujące, przygotowanej w formie wygodnego i dopasowanego kombinezonu. Treningi są nadzorowane przez profesjonalnych fizjoterapeutów, czuwających nad poprawnym wykonywaniem zaleconych ćwiczeń. 

Dla wszystkich osób biorących udział w zajęciach dedykowany jest osobny, sprofilowany program treningowy, pozwalający uzyskać zamierzone rezultaty. Dotyczy to między inny osób zamierzających: zrzucić zbędne kilogramy, zredukować tkankę tłuszczową, poprawić wygląd i proporcje sylwetki, zwiększyć muskulaturę, odzyskać sprawność po zabiegu lub wypadku. 

Czas trwania treningu może być różny dla poszczególnych uczestników, nie powinien być jednak dłuższy niż 30 minut. W ciągu półgodzinnej elektrostymulacji mięśnie wykonują podobny zakres pracy, co w czasie 2-3 godzin zwykłego treningu siłowego. Warto przy tym podkreślić, że w trakcie treningu EMS nie dochodzi do tak niepożądanych zdarzeń jak przeciążenie kręgosłupa lub stawów. Wykonywane ćwiczenia nie stanowią zagrożenia zdrowia dla ich uczestników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here