Słuchawki

Dla jednych liczy się przede wszystkim dźwięk, dla drugich wygoda i brak kabli, inni poszukają idealnych słuchawek do pracy, do telefonu, grania albo na siłownię i rower. By znaleźć idealne słuchawki, najpierw określ swoje potrzeby. Poniżej znajdziesz kilka modeli, które mogą trafić w Twoje oczekiwania.

Słuchawki douszne do telefonu – Skullcandy Jib True Wireless

Bezprzewodowe słuchawki True Wireless szybko zdobyły rynek. Są one w ofercie wielu cenionych producentów – jak m.in. Skullcandy. Marka wykorzystuje w swoich słuchawkach najnowsze technologie i gwarantuje najwyższej jakości dźwięk.

Dla osób, które poszukują uniwersalnego modelu, sprawdzi się Jib. Do jego zalet należy świetna jakość dźwięku, wodoszczelność klasy IPX4, możliwość niezależnej pracy obu słuchawek, mocna bateria, etui ochronne pełniące rolę powerbanku i długi czas pracy (do 22 godziny). Wytrzymała bateria i bezprzewodowe ładowanie to zalety prezentowanego modelu.

Słuchawki z aktywną redukcją hałasu

Skullcandy Hesh ANC. Skullcandy Hesh ANC to jeden z najlepszych modeli na rynku wyposażonych w aktywną redukcją szumu. Gwarantuje ciszę, dzięki której można skupić się na zadaniach w pracy czy na graniu. Skullcandy Hesh ANC to słuchawki nauszne oparte na technologii bezprzewodowej.

Dzięki dwóm trybom łączności zapewniają płynną współpracę z różnymi smartfonami i odtwarzaczami, a także do 22 godzin pracy. W razie potrzeby można je w 10 minut naładować, by zyskać kolejne 3 godziny pracy. Oferują również tryb Ambient, w którym będzie słychać część dźwięków z zewnątrz, co wpływa m.in. na bezpieczeństwo użytkownika.

Skullcandy Indy ANC. Następne słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumu umożliwiają użytkowanie przez 32 godziny. Wśród ich innych zalet jest też aplikacja Tile™, dzięki której szybko je znajdziesz, różne nowoczesne rozwiązania technologiczne – jak technologia personalizacji dźwięku Personal Sound czy przyciski dotykowe. Posiadają też stylowe etui ładowane bezprzewodowo.

Słuchawki dla sportowca

Słuchawki Skullcandy Push Ultra gwarantują do 40 godzin łącznej pracy (słuchawki + etui), pozwalają na pełną swobodę ruchu i na kontrolę rozmów i muzyki na każdej ze słuchawek. Można w nich biegać, jeździć na rowerze, a nawet pływać, bo są wodoszczelne (wodoodporność klasy IP67). Ich zaletą jest też ładowanie bezprzewodowe, lokalizator TILE™ oraz komfortowe zauszne pałąki. W trakcie uprawiania sportu duże znaczenie ma także świadomość otoczenia, gdyż wpływa na bezpieczeństwo użytkownika – prezentowany model posiada taką funkcję.

Wisienką na torcie jest technologia Skull iQ, która pozwala w pełni kontrolować słuchawki za pomocą komend głosowych i nie tylko. Wystarczy powiedzieć np. „Hey Skullcandy, Spotify”, a błyskawicznie uruchomi się na Twoim telefonie aplikacja Spotify i rozpocznie odtwarzać muzykę. Za pomocą komend głosowych ściszysz, pogłośnisz, zatrzymasz, pominiesz, cofniesz utwór, odbierzesz lub odrzucisz połączenie telefoniczne albo wywołasz asystenta Google lub Siri. A żeby tego było mało, można przypisać przyciski tak, by np. dwa dotknięcia wykonywały zdjęcie za pomocą Twojego telefonu – istne czary!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here