Jak włączyć dodatkowy pakiet internetu w Orange

Skończył ci się internet? To nic strasznego – możesz wykupić dodatkowy pakiet i to niezależnie od tego gdzie jesteś. Zobacz jakie proste jest doładowanie internetu w Orange.

W Orange użytkownicy taryf na kartę mogą zasilić swój internet w telefonie na kilka sposobów – a niektóre formy doładowania wiążą się z dodatkowymi korzyściami. Jak doładować internet w Orange?

Spis Treści

Orange – dodatkowy internet

Istnieje kilka sposobów na doładowanie internetu w Orange. Wszyscy klienci taryf na kartę mogą korzystać z miesięcznych pakietów o różnej wielkości. Dostępne są pakiety 1 i 5 GB ważne przez 30 dni – mogą być także cykliczne. Aby otrzymać taki pakiet, należy wysłać SMS-a o treści NET1 (1GB w cenie 5 zł) lub NET5 (5 GB w cenie 15 zł) pod numer 360. By aktywować pakiet jako cykliczny, odnawialny automatycznie co 30 dni, należy dopisać w SMS-ie słowo CYKL – np. NET1 CYKL. Każdy z pakietów można aktywować też przez aplikację Mój Orange.

Klienci Orange mogą także korzystać z elastycznych pakietów internetowych. Mogą wybierać spośród 8 różnych wariantów doładowania. Taki pakiet można aktywować w aplikacji Mój Orange, a także wysyłając odpowiedni SMS pod numer 360 z komendą: AKT 1- pakiet 1-dniowy (koszt 1 zł, wielkość 1 GB), AKT3 – pakiet 3-dniowy (koszt 3 zł, wielkość 3 GB), AKT5 – pakiet 5-dniowy, AKT7 – pakiet 7-dniowy, AKT10 – pakiet 10-dniowy, AKT30 – pakiet 30-dniowy, AKT50 – pakiet 50-dniowy lub AKT100 – pakiet 100-dniowy.

Darmowe pakiety

W przypadku doładowania konta przez stronę internetową doładowania.orange.pl za każde zasilenie klient korzystający z taryfy Orange Free otrzymuje dodatkowy bonus w postaci 5 GB internetu – promocja ta łączy się z innymi promocjami i usługami. Aby otrzymać bonus, należy podać adres e-mail i numer telefonu, kwotę doładowania i metodę płatności – doładowanie wraz z bonusowym pakietem pojawi się na koncie od razu.

Termin ważności pakietu jest uzależniony od kwoty doładowania – np. w przypadku doładowania konta kwotą 200 zł otrzymuje się 100 GB do wykorzystania przez 5 miesięcy, a przy doładowaniu za 25 lub 35 zł 15 GB ważnych przez 31 dni.

Aby sprawdzić czy można skorzystać z promocyjnej oferty Orange Free, należy wpisać w telefonie kod *124*#. Jeśli okaże się, że nie można z niej skorzystać, to należy wprowadzić kod *101*40, by przejść na taryfę Orange Free na kartę.

Więcej na temat tego jak doładować internet można przeczytać na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/jak-doladowac-internet/.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here