Internet mobilny w nju

Internet mobilny jest obecnie właściwie niezbędny – przydaje się zarówno do surfowania po sieci na telefonie (niezależnie od miejsca), ale i do korzystania z internetu na laptopie lub jakimkolwiek innym urządzeniu, gdy niemożliwe jest połączenie z internetem stacjonarnym lub Wi-Fi. Ofertą, którą warto w tym kontekście się zainteresować, jest internet mobilny w nju.

Internet mobilny: dostęp do sieci niezależnie od miejsca

Największą zaletą internetu mobilnego jest fakt, że można z niego korzystać niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Dzięki temu możliwe jest nie tylko szybkie odpowiadanie na ważne e-maile w drodze na spotkanie biznesowe, ale również – surfowanie po sieci w dowolnym momencie, sprawdzanie ważnych informacji na wycieczce czy po prostu przeglądanie mediów społecznościowych podczas przerwy w pracy.

Nie bez znaczenia jest również rozwój technologii mobilnych – internet bezprzewodowy jest coraz szybszy i bardziej stabilny niż kiedyś. Obecnie nie trzeba już długo czekać na załadowanie się strony. Nie ma też problemu z zasięgiem internetu mobilnego nawet przy kiepskiej pogodzie – co kiedyś zdarzało się nagminnie i skutecznie zniechęcało wiele osób do korzystania z tego rodzaju usługi.

Jaki jest jednak najlepszy internet mobilny i czym kierować się przy jego wyborze?

Nju mobile internet mobilny: 99 proc. klientów w zasięgu szybkiego internetu LTE

Osoby, które chcą mieć pewność, że będą mogły korzystać z szybkiego internetu mobilnego, powinny zainteresować się ofertą nju mobile. Aż 99 proc. klientów sieci jest w zasięgu szybkiego internetu LTE – dzięki czemu mogą bez przeszkód przeglądać strony internetowe, komunikować się z innymi i sprawdzać dowolne informacje niezależnie od tego, gdzie są. Technologia LTE zapewnia wysokie prędkości dostępu do internetu mobilnego. Nie trzeba zatem martwić się o to, że wybrana strona będzie ładować się zbyt długo.

Nju internet mobilny: 60 GB już od 19 zł miesięcznie

Na atrakcyjność oferty internetu mobilnego od nju niewątpliwie ma wpływ również jego cena. Na start osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z tej oferty otrzymuje 60 GB miesięcznie, płacąc jedynie 29 zł. Im dłużej jednak będzie korzystać z nju mobile, tym więcej gigabajtów będzie mieć do wykorzystania. Po pół roku to już aż 120 GB miesięcznie; po roku natomiast – 150 GB. Po dwóch latach pakiet danych do wykorzystania wzrasta aż do 180 GB miesięcznie.

Warto też zaznaczyć, że w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE klient ma do swojej dyspozycji 3,39 GB.

Na interesującą ofertę internetu mobilnego nju mogą też liczyć osoby, które mają już w nju numer na abonament. Na start jest od 20 GB do 60 GB za jedyne 19 zł miesięcznie – liczy się staż numeru, do którego dokupiony zostanie nju internet dodatkowy. Klient korzysta w takiej sytuacji z jednego rachunku, a dostępne w ramach obu usług gigabajty sumują się. To zatem świetna propozycja dla osób, które potrzebują dużego pakietu danych, ponieważ często korzystają z internetu mobilnego.

Jaki internet mobilny? Elastyczny – w nju mobile umowę można wypowiedzieć w dowolnym momencie

Kolejną zaletą internetu mobilnego od nju jest elastyczna umowa – klient może wypowiedzieć ją w dowolnym momencie, konieczne jest jedynie zachowanie okresu wypowiedzenia. Dodatkowo, co bardzo ważne, oferta nju mobile jest świetną opcją również dla tych, którzy nie mają abonamentu w nju, a z internetu korzystają bardzo nieregularnie. Wszystko dzięki temu, że przez pierwsze trzy miesiące z rzędu minimalna kwota rachunku wynosi 9 zł, ale jeśli po tym czasie – w którymś miesiącu – użytkownik nie będzie korzystał z internetu mobilnego, nie zapłaci nic. I to nawet przez sześć miesięcy z rzędu.

Osoby, które zdecydują się na nju internet mobilny, mogą zatem:

– cieszyć się stałymi i niezwykle atrakcyjnymi cenami,

– dostawać więcej GB w zamian za staż,

– korzystać z szybkiego internetu LTE,

– wypowiedzieć umowę, kiedy tylko chcą.

O szczegółach oferty internetu mobilnego od nju można przeczytać więcej na stronie https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny/.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here