karma dla kota junior

Odpowiednio zbilansowane pożywienie ma niebagatelną rolę w rozwoju czworonogów. Warto pamiętać, że już od 3 miesiąca mogą one spożywać wysokiej jakości mięso. Karma dla kota junior jest bogatym źródłem łatwo przyswajalnego białka oraz witamin rozpuszczalnych w tłuszczu. W jej składzie można znaleźć mięso kaczki, indyka, cielęciny, łososia oraz jagnięciny. Jest ona dedykowana wszystkim rasom kotów. Produkt ten jest bogatym źródłem tauryny, która jak wiadomo, jest obecna w mleku ssaków. Warto dodać ponadto, iż zbilansowana karma nie posiada zbóż, zatem nie powoduje alergii oraz podrażnienia układu pokarmowego.

Smaczna i pożywna karma dla najmłodszych kociąt

Pożywna i smaczna karma dla kota junior stanowi najlepszy wybór dla najmłodszych czworonogów, już od 3 miesiąca życia. Warto dodać, że jest ona utrwalona w procesie sterylizacji a także niskoprzetworzona. Dzięki temu zachowuje ona maksimum składników odżywczych i mineralnych. Co więcej, wysokiej jakości produkt inspirowany jest posiłkami przygotowywanymi w domu. Specjalistyczna karma ma prosty skład, co jest jej największą zaletą. Dostępna w różnych wariantach smakowych, z całą pewnością przypadnie do smaku najmłodszym kociętom.

Zbilansowane karmy dla kotów od 3 miesiąca życia

Dobrze zbilansowana karma dla kota junior pozbawiona alergenów, wpływa bezpośrednio na rozwój kociąt, już od pierwszych miesięcy życia. Z tego powodu, może ona stanowić pierwszy wybór dla najmłodszych zwierząt, tuż po mleku matki. Warto pamiętać o tym, że już w ciągu pierwszych miesięcy, koty bardzo szybko rosną, a ten proces wymaga dawki najlepszych składników odżywczych. Warto wybrać zatem pożywne i smaczne produkty, które dają kociakom najlepszy start w przyszłość. Najlepszym wyborem od pierwszych miesięcy życia są mokre karmy mięsne, które najbardziej przypominają naturalne jedzenie.

Karmy dla małych kotów, bogatym źródłem łatwo przyswajalnego białka

Karmy dla kotów junior zamknięte są w sterylnych puszkach 185 oraz 400 gramów. Odpowiednio wyporcjowane, są bogatym źródłem białka, który jest budulcem mięśni. Produkty od renomowanego producenta nie zawierają w swoim składzie alergizujących zbóż, glutenu ani mleka. Nie ma w ich składzie także sztucznych konserwantów, barwników oraz niepotrzebnych aromatów. Karmy dla kotów junior są bardzo chętnie zjadane przez małe kocięta, pomimo, że w składzie karmy nie ma żadnych polepszaczy smaku. Doskonały smak wynika wyłącznie z dobrze dobranych składników, odpowiednio ze sobą zbilansowanych i połączonych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here