Wahoo

Amerykańska marka Wahoo powstała w 2009 roku w Atlancie. Rozpoczęła swoją działalność od stworzenia pierwszej anteny USB oraz nadajnika ANT+. Produkty miały być odpowiedzią na potrzebę śledzenia, mierzenia i udostępniania danych treningowych z czujników fitness. Obecnie producent jest znany z tworzenia elektroniki rowerowej najwyższej jakości. Innowacyjne rozwiązania technologiczne w połączeniu z prostotą okazały się sposobem na sukces w przypadku tej marki. Na jakie artykuły z jej oferty warto zwrócić szczególną uwagę?

Trenażery Wahoo

Trenażer jest urządzeniem dla osób, które nie chcą rezygnować z treningu nawet podczas niesprzyjającej pogody. Marka Wahoo jest znana z najwyższej klasy sprzętów tego typu. Sięgają po nie profesjonalni kolarze i zawodnicy przygotowujący się do triathlonu. Doskonała jakość wykonania umożliwia symulację różnych warunków jazdy i swobodę w wyborze obciążeń. Użytkownik zyskuje też szansę na skorzystanie z gotowych planów treningowych. Na szczególną uwagę zasługują trenażery z serii KICKR. Klient ma możliwość wyboru klasycznego lub inteligentnego sprzętu. Zaawansowane urządzenia świetnie imitują moc i bezwładność jazdy na świeżym powietrzu, oddają zmiany nachylenia i są bezgłośne. Fani kolarstwa górskiego będą zachwyceni precyzyjnym odwzorowaniem doświadczeń przy zmianie biegów i jeździe downhill.

Liczniki rowerowe Wahoo

Liczniki rowerowe Wahoo ELEMNT to nowoczesne urządzenia uzupełnione o czujniki prędkości i rytmu. Dzięki temu zaplanowanie trasy przejazdu nie będzie stanowiło problemu. Możliwe jest też zgromadzenie danych na temat treningu. Liczniki w czasie rzeczywistym informują o takich parametrach jak tętno i moc. Mają atrakcyjny, kolorowy wyświetlacz i są kompatybilne z płatnymi oraz darmowymi aplikacjami.

Sensory pomiaru tętna Wahoo

Wahoo TICKR to czujniki tętna, które udostępniają użytkownikowi aktualizowane informacje dotyczące pracy serca, spalonych kilokalorii i rytmu jazdy. Umożliwiają też wgląd do pełnej statystyki treningu. Są lekkie, płaskie i dobrze dopasowują się do ciała. Można je połączyć za pomocą Bluetooth z licznikiem rowerowym, aplikacją treningową czy zegarkiem GPS.

Produkty marki Wahoo przeznaczone są dla osób, którym zależy na profesjonalnym sprzęcie i akcesoriach rowerowych. Producent gwarantuje najwyższą jakość wykonania urządzeń i ich funkcjonalność. Dzięki nim treningi staną się przyjemniejsze, a kontrolowanie ich postępów i parametrów takich jak tętno czy spalone kilokalorie nie będzie stanowiło problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here