czym jest self storage

Myślisz nad zmianą mieszkania? A może jesteś w trakcie remontu i nie wiesz co zrobić ze swoimi rzeczami? Z pomocą przychodzi firma Less Mess Storage. Jest to ulubiona firma self storage w Polsce oraz w Czechach, która zajmuje się wynajmem boksów samoobsługowych. Oferta firmy skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, osób prywatnych, jak i przedstawicieli firm.

Jeśli szukasz czegoś, gdzie ze spokojem i poczuciem bezpieczeństwa będziesz mógł zostawić swoje rzeczy/meble/towar to jesteś we właściwym miejscu. Less Mess Storage dba o to, by jego klienci mogli “spać spokojnie” i zapewnia najwyższy poziom usług self storage na rynku.

Spis Treści

Samoobsługowe schowki do wynajęcia zdobywają serca Polaków

Przeprowadzka czy remont jest dla wielu osób czymś, co generuje stres, budzi wiele obaw. Często w trakcie remontu nie wiemy co zrobić z rzeczami. Nie chcemy ich wyrzucać, ale musimy się ich pozbyć z mieszkania na pewien czas. Tak samo w przypadku przeprowadzki – często zdarza się, że nowe mieszkanie jeszcze nie jest w pełni gotowe do wniesienia wszystkich rzeczy, a umowa najmu wcześniejszego lokalu się kończy. W takiej sytuacji bardzo pomocna jest usługa, która w Polsce dopiero zyskuje popularność – najem samoobsługowego boksu.

Self Storage – ile to kosztuje?

Cena najmu uzależniona jest od kilku składowych – lokalizacji, wielkości pomieszczenia, długości najmu oraz wyboru jednego z 3 standardów.

Aby sprawdzić, ile będzie wynosiła kwota najmu boksu w Twojej okolicy warto wejść na stronę internetową Less Mess Storage, wybrać rozmiar lokalu, który Cię interesuje, czas najmu i jedną z trzech opcji:

  • Budget
  • Standard
  • lub Premium.

Na koniec pozostaje już tylko darmowa rezerwacja.

Przechowywanie rzeczy w 3 standardach, który wybierasz?

Wersja “budget” zapewnia czyste i bezpieczne pomieszczenie, wersja “standard” dodatkowo wygodny dostęp i regularny kształt, a wersja “premium” oprócz czystego, bezpiecznego pomieszczenia w regularnym kształcie zapewnia również najwygodniejszy dostęp – boks na parterze lub blisko windy.

Less Mess Storage dostępne również w Czechach

Firma Less Mess prężnie się rozwija i jest już dostępna w Polsce, w 12 różnych lokalizacjach, ale nie tylko – 3 obiekty dostępne są również w Czechach w Pradze:

  • HOLEŠOVICE Argentinská 516/40
  • DEJVICE Evropská 696/113
  • PANKRÁC Na Křivině 1371/1

Boksy magazynowe do wynajęcia w Warszawie

W samej stolicy znajdują się 4 ze wszystkich dostępnych w Polsce 12 obiektów Less Mess Storage. Blisko 2 milionowe miasto może korzystać z usług self storage. Obiekty znajdują się w łatwo dostępnych lokalizacjach:

  • Bemowo ul. Batalionów Chłopskich 114 B (S8)
  • Wawer ul. Kosmatki 2 (Trasa Siekierkowska)
  • Białołęka ul. Ostródzka 50 A (Trasa Toruńska)
  • Włochy Al. Krakowska 271 (Lotnisko Chopina)

Magazyny samoobsługowe – bezpieczeństwo, nowoczesność
i dyspozycyjność

Less Mess Storage to firma świadcząca usługi wysokiej jakości. Na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo. Każdy boks zamykany jest własną kłódką klienta, a każdy klient posługuje się indywidualnym kodem dostępu. Na terenie oddziałów znajduje się całodobowy monitoring oraz nowoczesny system kontroli dostępu.

Less Mess Storage to firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Nie do przeoczenia jest wysoka klasa wykonanych obiektów. Oddziały Less Mess budowane były od podstaw z przeznaczeniem dla przechowywania rzeczy.

Dodatkowym atutem jest wysoka elastyczność umowy. Możesz podpisać ją na tydzień, miesiąc lub jak długo potrzebujesz z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Formalności dokonasz zarówno online jak i stacjonarnie w wybranym oddziale Less Mess Storage.

Decydując się na wynajem lokalu będziesz mieć go do dyspozycji całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedzielę i święta. Jeśli zajdzie taka potrzeba możesz nawet w środku nocy udać się do swojego boksu. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here