Nowoczesne kartki świąteczne z życzeniami

Święta to wyjątkowy, magiczny czas, w którym każdy składa swoim bliskim, znajomym czy współpracownikom życzenia płynące prosto z serca. Pomimo tego, że w coraz większym stopniu wiele płaszczyzn życia przenosi się do świata elektrycznego, tradycja przesyłania i obdarowywania kartek świątecznych z życzeniami wciąż trwa i cieszy się niezmienną popularnością. Warto postawić na kartki nowoczesne, które będą także przepiękną dekoracją. Jakie wybrać? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska.

Drewniane karki świąteczne – nowoczesna forma składania życzeń 

Pragniesz wybrać formę składania życzeń, która zapadnie w pamięć i wyróżni się na tle innych kartek świątecznych? Doskonałym wyborem będą drewniane kartki świąteczne. Nie dość, że rewelacyjnie nowocześnie się prezentują, to dodatkowo są niezwykle trwałe i będą przepiękną pamiątką na wiele lat.

Drewniane kartki świąteczne Postwood dostępne są w wielu różnorodnych modelach, dzięki czemu będziemy mogli dopasować kartkę do własnych, indywidualnych upodobań i preferencji. Bardzo atrakcyjne są karki z nowoczesnym motywem bombki, reniferów czy ciekawie wyciętej choinki. Można także wybrać kartki, z których można wyjąć pięknie wyciętą, drewnianą choinkę, którą można zarówno postawić, jak i powiesić.  Wraz z przepiękną, satynową wstążką i kolorową, ozdobną kopertą, sprawi zachwyt na twarzy obdarowanego.

Drewniane karki świąteczne to także idealne rozwiązanie dla firm. Tak złożone życzenia swoim pracownikom będą wyjątkowo eleganckie i prestiżowe. Odnaleźć można karty specjalnie dedykowane dla firm, z miejscem na logo przedsiębiorstwa, co doskonale spersonalizuje składane życzenia.

Najwyższa jakość i precyzja wykonania 

Kartki świąteczne drewniane wykonywane są z niezwykłą precyzją i dokładnością. Podczas produkcji liczy się każdy najmniejszy detal i szczegół, co jest gwarancją ponadprzeciętnej jakości i klasy, która zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Drewniane karty świąteczne z wypalanymi życzeniami oraz wynajmowanymi elementami to niezwykle nowoczesna propozycja przekazywania życzeń świątecznych. Są bardzo trwałe i odporne na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do papierowych kart świątecznych, drewniane tabliczki dostępne w różnych formatach nie gną się, co znacznie podnosi ich walory estetyczne.

Co więcej, na drewnianej kartce zamieścić możemy własne życzenia o długości adekwatnej do miejsca przeznaczonego na kartce na tekst.

Pragniesz złożyć życzenia świąteczne w nowoczesnym stylu? Drewniana karta świąteczna będzie doskonałym wyborem.

Artykuł wart lektury: http://misjatata.pl/drewniane-kartki-okolicznosciowe-postwood/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here