Drzwi wejściowe oraz balkonowe

Jeśli szukasz drzwi wejściowych oraz balkonowych, pamiętaj, że powinny do siebie pasować. Najlepiej wybrać oba systemy z oferty jednego producenta – m.in. marki Deceuninck. Poniżej prezentujemy kilka godnych uwagi rozwiązań.

Drzwi Elegant jako nowoczesne drzwi wejściowe

Systemy drzwiowe są dostępne w różnych wersjach. Można wybierać spośród różnych konstrukcji, kolorów i wzorów. Dzięki wielu możliwościom wykończeniowym można dopasować idealne do swojej aranżacji. Polecanym rozwiązaniem są m.in. drzwi Elegant z oferty marki Deceuninck.

System o minimalistycznym wzornictwie wyróżnia się też doskonałymi parametrami. Smukła rama wynosi jedynie 9 mm. Poza tym drzwi Elegant są dostępne również z technologią włókna szklanego ThermoFibra, co gwarantuje im doskonałą izolację termiczną oraz stabilność bez konieczności montażu stalowych wzmocnień.

Drzwi balkonowe HST – najpopularniejszy wybór

Najpopularniejsze systemy przesuwne to tzw. drzwi balkonowe HST. Drzwi balkonowe lub tarasowe w systemach przesuwnych cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na ich wysoką funkcjonalność.

Co wyróżnia system HST?

Dzięki nim skrzydło może mieć znacznie większą szerokość niż w przypadku tradycyjnych drzwi balkonowych. Skrzydła drzwi osadzone są na osobnych prowadnicach. Część nieotwierana jest z tyłu i chowa się za częścią otwieraną, gdy przesuwamy skrzydło. Dzięki takiemu systemowi drzwi podczas otwierania nie zajmują powierzchni wewnątrz pomieszczenia.

Skrzydła przesuwają się względem siebie bez oporu i z dużą lekkością. Zaoszczędzone w ten sposób miejsca stanie się praktyczną i wolną do zagospodarowania przestrzenią – m.in. na dekoracje florystyczne. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, którym zależy na bardzo dobrym doświetleniu wnętrz oraz lubiącym otwartą przestrzeń.

Systemy HST Deceuninck

Drzwi podnoszono-przesuwne w ofercie Deceuninck to komfort, nowoczesny design, szeroki wybór modeli, bezpieczeństwo i solidne wykonanie. Pozwalają tworzyć różne konstrukcje przesuwające się płynnie. Dostępne są drzwi przesuwne HST 2-, 3- lub 4-skrzydłowe.

Drzwi balkonowe HST występują w kilku wersjach – z oferty marki Deceuninck można dopasować najlepsze rozwiązanie do swoich potrzeb. Wyróżnia je nowoczesny design z nakładkami aluminiowymi, wysoki komfort, 5-komorowa technologia, doskonała termoizolacja, pełna szczelność, możliwość szklenia do 52 mm,

Dzięki systemom HST można uzyskać także wspaniały efekt wizualny. Takie przeszklenia najczęściej są pożądane w salonach, które mają wyjście na taras i ogród, ewentualnie na balkon. Drzwi balkonowe HST pozwalają na zastosowanie dużych przeszkleń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here