ems

Trening personalny staje się coraz bardziej popularny we wszystkich polskich miastach. Nic więc dziwnego, że również w Bydgoszczy taka usługa jest potrzebna. Jak do tej pory nie było tam jeszcze studia treningu personalnego w systemie MEON EMS. Może więc pora to zmienić? Może ty chciałbyś to zmienić? Zobacz, w jaki sposób to działa.

Czym jest MEON EMS?

Być może nie miałeś nawet okazji słyszeć do tej pory o treningu w systemie MEON EMS, dlatego na początek z chęcią ci go krótko przedstawimy. Jest to system oparty o wykorzystanie impulsów elektrycznych, które są przekazywane do ciała za pomocą specjalnego kombinezonu wyposażonego w elektrody. Moc impulsu podlega sterowaniu zewnętrznemu – właśnie przez trenera personalnego.

Oprócz wykorzystania impulsów elektrycznych, podczas treningu wykonywane są lekkie lub umiarkowane ćwiczenia, które muszą być dostosowane do możliwości oraz zaplanowanych przez ćwiczącego celów. Zestaw ćwiczeń także jest dobierany przez trenera personalnego, który ma z zadanie dopasować je indywidualnie do każdej osoby, która decyduje się na współpracę z nim.

Jakie są zalety korzystania z systemu MEON EMS?

Przede wszystkim osoby, które decydują się na trening w tym systemie, mogą spodziewać się znacznie szybszych efektów niż ludzie, którzy korzystają z tradycyjnych siłowni. Co więcej, te efekty są osiągane przy mniejszym nakładzie pracy, ponieważ ćwiczenia w systemie EMS nie muszą być wykonywane codziennie. Wystarczy jeden raz tygodniowo i zaledwie jedna godzina, by uzyskać rezultaty porównywalne do tych, jakie można wypracować codziennym uczęszczaniem na siłownię.

Jednocześnie decydując się na elektrostymulację mięśni pod okiem profesjonalnego trenera personalnego, można uniknąć błędów i kontuzji. Indywidualne podejście gwarantuje, że każdy zestaw ćwiczeń będzie idealnie dopasowany do aktualnego stanu zdrowia osoby ćwiczącej i w żaden sposób nie narazi go na szwank.

Korzyści dla trenera

Zastanawiasz się teraz najpewniej, jakie płyną korzyści dla samego trenera z wykorzystania systemu EMS. Przede wszystkim ma on możliwość korzystania z najnowocześniejszego sprzętu, który intensywnie pomaga w osiąganiu sukcesów. Co za tym idzie, praca trenera personalnego w tym systemie jest ciekawsza, bardziej nowoczesna i znacznie bardziej efektywna. Może to podnieść także jego własną motywację, co na pewno przełoży się również na lepsze motywowanie klientów.

Jednocześnie trener personalny Bydgoszcz w systemie EMS będzie pierwszym, który w tym mieście zaproponuje to kameralne i mocno zindywidualizowane podejście swoim klientom. Taka nowość na pewno ułatwi mu znalezienie wielu zainteresowanych taką formą aktywności, a to z kolei przyczyni się do szybkiego rozwoju studia treningu personalnego.

Jeśli zatem poszukujesz dla siebie skutecznego sposobu na rozwój kariery w nowoczesnym środowisku, z wykorzystaniem znanej i cenionej na świecie metody EMS, z pewnością powinieneś zainteresować się właśnie taką karierą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here