Co o intensywności zapachu perfum mówi stężenie esencji

Jeśli kiedykolwiek kupowałeś perfumy, z pewnością natknąłeś się na terminy takie jak woda perfumowana i woda toaletowa.

Warto zatem dowiedzieć się, co oznaczają te określenia, zanim udamy się na zakupy i zaczniemy szukać odpowiednich perfum dla siebie. Perfumy, woda perfumowana i woda toaletowa wraz z kilkoma innymi terminami to w rzeczywistości terminy opisujące stężenie perfum, czyli ilość czystego olejku perfumowego obecnego w twoim zapachu. Im wyższe stężenie, tym dłużej zapach utrzymuje się na skórze i tym droższe stają się perfumy.

Perfumy 1 million dla mężczyzn przebojowych i pewnych siebie

Dostępne tylko w wyspecjalizowanych sklepach perfumeryjnych czyste perfumy to najrzadszy, najbardziej skoncentrowany i najdroższy rodzaj zapachu, jaki znajdziemy w sprzedaży. Zapach jest klasyfikowany jako perfumy, jeśli jego stężenie wynosi od 20 do 40%. W porównaniu z innymi rodzajami zapachów, perfumy są najdroższe. Utrzymują się najdłużej na skórze, dając użytkownikowi bogate spektrum zapachowych nut głowy, serca i bazy. Zapach najprawdopodobniej pozostanie na twojej skórze przez osiem do dwunastu godzin, ale niektóre perfumy są tak trwałe, że wyczujemy je nawet po 24 godzinach.Spośród wszystkich stężeń zapachowych, woda perfumowana jest najczęściej spotykaną w sprzedaży.

Woda perfumowana ma stężenie około 15% i utrzymuje się przez około sześć godzin lub dłużej. Ponieważ ma niższe stężenie i trwałość zapachu, woda perfumowana jest ogólnie bardziej przystępna cenowo niż czyste perfumy. Podczas gdy perfumy oferują pełną kompozycję nut górnych, środkowych i bazowych, woda perfumowana ma bardziej ulotną nutę głowy z większym naciskiem na nuty serca.Perfumy męskie 1 million mają zaskakujące połączenie róży, przypraw, owoców i nut drzewnych, panowie, którym nie brakuje przebojowości i pewności siebie, wybiorą tego typu zapachy. W sprzedaży znajdziemy również wody toaletowe, które mają jeszcze mniejsze stężenie esencji zapachowych i nie utrzymują się zbyt długo, ale raczej mają działanie odświeżające. Zazwyczaj są one używane w lecie i w ciągu dnia, ponieważ nie pachną zbyt intensywnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here