bletki do palenia

Czym tak naprawdę są bletki? Przypominają skrawki papieru do skręcania wyrobów tytoniowych, które dawno temu stosowali miłośnicy palenia. Okazuje się, że moda na ich stosowanie znów wraca do łask. Oto wszytko to, co powinieneś wiedzieć o tych produktach.

Fani puszczania dymków uważają, że bletki do palenia przypominają trochę rytuał, owiany pewną tajemnicą, który sprzyja wyciszaniu i pogłębianiu relacji. Dzięki niepozornym papierkom możesz uzyskać dowolny wyrób – joint, blunt czy papieros. Przekonaj się, że to interesujący produkt, które daje sporo możliwości.

Spis Treści

Co to są bletki do palenia?

Bletki to inaczej cienkie bibułki, wytwarzane z papieru celulozowego. Powstają z miazgi drzewnej, konopi, lnu lub słomy ryżowej. Służą do skręcania tytoniu lub suszu konopnego, którego odpowiednią ilość należy umieścić w ich wnętrzu. Na dłuższym boku znajduje się cienki pasek kleju roślinnego, dzięki któremu po zrolowaniu bletka nie ulega rozwinięciu.  Trzyma w ryzach susz, ale gwarantuje również odpowiednie warunki do utrzymania żaru podczas palenia. Jeżeli postawisz na jakościowe bletki, to wyeliminujesz nierównomierne spalanie się produktu. Dzięki nim wykonasz samodzielnie produkty, potocznie nazywane „skrętami”.

Jakie są rodzaje bletek do palenia?

Na rynku dostępne są bibułki klasyczne niewybielane, wybielane, przeźroczyste czy konopne. Do najpopularniejszych bletek zalicza się bibułki w kształcie walca, ponieważ nadają się do każdego rodzaju tytoniu. Stożkowe modele są dedykowane tym, którzy palą większe jointy. Do wyboru masz produkty o niewielkich rozmiarach, które idealnie nadają się do zwijania pojedynczych jointów z małą ilością suszu. Do pomieszczenia dużej ilości suszu sięgaj po większe. Bletki OCB ciszą się dużym zainteresowaniem – są bardzo cienkie, wolno się spalają i nie pozostawiają po sobie żadnego śladu. To jakościowe rodzaje, które mocno ugruntowały się na rynku. Bletki smakowe z kolei zawierają aromaty owocowe, orzeźwiające czy też przypominające nuty ulubionych słodyczy. Pod względem wyboru smaku wybór jest naprawdę ogromny.

Czy bletki do papierosów są legalne?

Sprzedaż i kupowanie bletek jest zupełnie legalne. Nie istnieją również żadne przepisy, które ograniczałyby dostęp do produktu osobom nieletnim. Może się zdarzyć tak, że sprzedawca w sklepie odmówi sprzedaży bibułek młodej osobie. I nie chodzi o sam produkt, ale to, co będzie stanowiło jego zawartość. Powszechnie uważa się, że bletki służą do palenia marihuany. To jednak akcesoria, które były wykorzystywane od setek lat, a dziś używa się bibułek do tytoniu, haszu CBD, marihuany lub kręcenia jointów. Sam odpowiadasz za swoje wybory, równie dobrze możesz używać produktów do spalania ziół, które mają prozdrowotny wpływ na Twoje zdrowie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here