Za pierwszy miesiąc w Orange Flex możesz zapłacić tylko 1 zł

Szukasz Planu komórkowego z atrakcyjnymi promocjami? We Flexie możesz liczyć na zniżki i kody promocyjne. Orange Flex promocja 1 zł za 1 miesiąc to świetna opcja dla nowych klientów. Sprawdź, jak z niej skorzystać i ciesz się Planem Orange Flex za 1 zł!

Orange Flex promocja

Flex to sieć komórkowa w aplikacji bez zobowiązań – Plan komórkowy, którym zarządzasz w pełni w apce. Możesz załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu, korzystając z aplikacji Orange Flex. Masz gwarantowaną pełną elastyczność – zmieniaj swój Plan, kiedy chcesz. Czekają na Ciebie nielimitowane GB na popularne social media – korzystaj m.in. z Instagrama, Messengera, Facebooka czy WhatsAppa do woli. Twoje gigabajty nie będą się zmniejszać! W Orange Flex masz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich w Polsce i w roamingu w UE.

Orange Flex to wiele atrakcyjnych promocji, zniżek i kodów. Aktualnie, do Twojej dyspozycji są następujące Orange Flex promocje:

  • Polecaj i zarabiaj – korzystaj z unikalnego kodu polecającego, by polecać Flexa znajomym. Ty zgarniasz 70 zł, a polecana osoba, 30 zł. Razem możecie uzbierać nawet 1000 GB dodatkowego internetu!
  • HBO GO przez miesiąc w prezencie. Możesz aktywować swoją subskrypcję HBO GO w aplikacji Flexa i zgarnąć pierwszy miesiąc za darmo.
  • Pierwszy miesiąc za 1 zł. Chcesz dołączyć do Flexa? Już teraz możesz mieć pierwszy miesiąc za jedynie 1 zł, niezależnie od tego, jaki Plan wybierzesz. Sprawdź Orange Flex za 1 zł – https://flex.orange.pl/promocje/1m1.

Oprócz promocji, jest też Klub Flexa z kodami rabatowymi i urządzeniami w świetnych cenach. Podobają Ci się Orange Flex promocje? Nas to nie dziwi! Tak jak sieć w aplikacji.

Jak skorzystać z promocji Orange Flex za 1 zł?

Orange Flex za 1 zł to promocja dla wszystkich nowych klientów Flexa. Podaj kod rabatowy FLEX przed wyborem sposobu płatności za Plan w aplikacji. Możesz wybrać dowolny Plan – nawet ten za 80 zł ze 100 GB internetu 5G. Orange Flex promocja i tak zadziała! Po upływie miesiąca możesz zmienić Plan na inny.

Jak skorzystać z promocji Orange Flex za 1 zł?

  1. Pobierz aplikację Orange Flex na smartfon. Wybierz dowolny Plan komórkowy i załóż konto Flex dla Ciebie.
  2. Możesz przenieść numer od dowolnego operatora lub stworzyć nowy.
  3. W aplikacji w prosty i szybki sposób potwierdzasz swoją tożsamość.
  4. Podaj kod promocyjny FLEX przed wyborem sposobu płatności.

Gotowe! Ciesz się Orange Flex za 1 zł przez pierwszy miesiąc! Dołącz do generacji Flex i przekonaj się, jakie to wygodne.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here