6 najciekawszych filmów o detektywach

Lubisz intrygujące zagadki i zaskakujące zwroty akcji? Jeśli tak, koniecznie musisz poznać 6 najciekawszych filmów detektywistycznych, które znajdziesz poniżej. Sprawdź interesujące tytuły – te kultowe i te najnowsze – a także dowiedz się, czym jest telewizja mobilna i dlaczego warto z niej skorzystać.

6 najciekawszych filmów o detektywach, które warto obejrzeć

Intrygi, zagadki i niewyjaśnione sprawy – to prawdziwa gratka dla miłośników filmów detektywistycznych. Sprawdź nasze zestawienie, dzięki któremu dostarczysz sobie kolejną dawkę emocjonujących godzin przed telewizorem.

1. „Spotlight”

Bostońscy dziennikarze wpadają na trop pedofilskiego skandalu w kościele. Podczas gromadzenia materiałów do artykułu napotykają na kolejne niewyjaśnione wątki oraz coraz to wyżej położonych w hierarchii kościoła sprawców haniebnych czynów. „Spotlight” to bardzo ciekawa pozycja dla każdego, kto kocha skomplikowane sprawy.

2. „Na noże”

Po tajemniczej śmierci pisarza na miejsce zdarzenia przybywa niezwykle inteligentny detektyw, który jednak nie ma łatwego zadnia. Wśród podejrzanych o zabójstwo osób znajduje się rodzina nieżyjącego pisarza, co bardzo utrudnia śledztwo. Czy detektywowi uda się rozwiązać tę sprawę? Kto jest winny? Przekonaj się sam!

3. „Siedem”

„Siedem” to film, który z pewnością można zaliczyć do klasyki kina detektywistycznego. Opowiada on o dwóch policjantach, którzy tropią seryjnego zabójcę. Morderca działa według bardzo okrutnego, choć zarazem niezwykle intrygującego klucza. Wybiera swoje ofiary, kierując się siedmioma grzechami głównymi.

4. „Morderstwo w Orient Expressie”

Kolejny tytuł, którego nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu, to „Morderstwo w Orient Expressie”. Jest to adaptacja książki niekwestionowanej królowej powieści kryminalnych – Agathy Christie. Główną postacią filmu jest detektyw Poirot, który musi rozwikłać zagadkę zabójstwa w pociągu.

5. „Sherlock Holmes”

Sherlock Holmes to postać, której chyba nikomu nie trzeba przestawiać, ponieważ przeniknęła do popkultury. Sherlock Holmes wraz z dr. Watsonem stają przed trudnym zadaniem wyjaśnienia bardzo skomplikowanej sprawy. Muszą schwytać seryjnego zabójcę, który kieruje się religijnymi i rytualnymi pobudkami.

6. „Obywatel Kane”

„Obywatel Kane” to jeden z najstarszych filmów, który miał premierę w 1941 r. Nasze zestawienie otworzyliśmy filmem o grupie dziennikarzy. Na koniec również serwujemy opowieść o grupie reporterów, którzy próbują wyjaśnić ostatnie słowa wypowiedziane przez milionera Charlesa Kane’a.

Telewizja mobilna – dla miłośników zagadek detektywistycznych

Zastanawiasz się, czy telewizja mobilna to coś dla Ciebie? Jeśli uwielbiasz filmy detektywistyczne lub inne gatunki oraz lubisz poznawać kolejne produkcje w każdej wolnej chwili, to propozycja, którą zdecydowanie powinieneś rozważyć. W ramach oferty INEA możesz skorzystać z telewizji online na swoim smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym.

Wystarczy, że zdecydujesz się na ofertę od INEA i pobierzesz aplikację INEA Online TV. Z telewizji online mogą korzystać jednocześnie 3 użytkownicy. Dzięki temu będziesz mógł oglądać wyłącznie to, co chcesz, bez żadnych ograniczeń. Korzystaj z dostępu do pełnej ramówki, ponad 100 kanałów w sieci INEA i ciesz się intrygującymi filmami detektywistycznymi w każdych okolicznościach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here