prezent personalizowany

Upominek wcale nie musi być drogi i wyszukany, żeby był udany. Ważne, by był od serca! Najlepszy prezent to ten, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo, a na jej twarzy zagości szczery uśmiech. Strzałem w dziesiątkę może okazać się prezent personalizowany. Dlaczego? Na jaką okazję się sprawdzi?

Upominek z personalizacją = uśmiech gwarantowany

Prezent personalizowany to prezent o wyjątkowym znaczeniu. To coś jedynego w swoim rodzaju, unikalnego, idealnie dopasowanego do danej osoby. To upominek szyty na miarę oczekiwań obdarowywanej osoby. 

Za najpopularniejsze prezenty personalizowane można uznać gadżety z grawerem, zdjęciem lub inną formą dedykacji – np. z napisem pełnym wartości, czy też ze śmiesznym hasłem. Nawet prosty kubek nabierze niepowtarzalnego charakteru, jeśli zostanie ozdobiony wyjątkowym nadrukiem.

Obdarowując bliską osobę upominkiem z personalizacją, pokażesz jej, jak wiele dla Ciebie znaczy. Podkreślisz Waszą silną więź. Taki prezent sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Na jej twarzy bez wątpienia pojawi się szczery uśmiech, a jej serce wypełni się prawdziwym szczęściem. 

Garść pomysłów na wyjątkowy upominek personalizowany

Prezent z personalizacją może przybrać najróżniejsze formy. Na polskim rynku funkcjonuje wiele firm, które specjalizują się w przygotowywaniu takich upominków. Jedną z nich jest Fotobum. Korzystając z jej usług, stworzysz niepowtarzalny prezent dla bliskiej osoby dosłownie w kilka minut. Propozycją firmy są piękne gadżety ze zdjęciem, które mogą stanowić wyjątkową pamiątkę i wspaniałą ozdobę.

A co możesz podarować swojemu bliskiemu? Wśród najpopularniejszych gadżetów wyróżnimy:

  • fotokalendarz z inną fotografią na każdy miesiąc,
  • magnes ze zdjęciem – w wersji kwadratowej, prostokątnej, w kształcie serca itd.,
  • koszulkę z nadrukiem,
  • etui na telefon ze zdjęciem,
  • fotopuzzle ze zdjęciem.

Prezent personalizowany – na jaką okazję?

Gadżet ze zdjęciem lub unikalnym nadrukiem to doskonały pomysł na upominek dla bliskiej osoby – takiej, którą znasz doskonale, łączy Cię z nią bliska więź. Personalizowany upominek możesz podarować na przykład mamie lub tacie – z okazji Dnia Matki/Ojca czy na imieniny. Prezent z personalizacją to także doskonałe rozwiązanie na:

  • Dzień Babci/Dziadka,
  • urodziny siostry, brata, przyjaciółki lub innej bliskiej osoby,
  • rocznicę,
  • święta. 

Gadżety z personalizacją sprawdzą się również jako drobne upominki dla gości weselnych. Według tradycji para młoda powinna obdarować weselników niewielkimi prezentami, w ramach podziękowania za przybycie na ceremonię i wspólne świętowanie dnia zaślubin. Prezent ślubny zwykle ma osobisty charakter, podkreślający silną więź zakochanej pary. Gadżety z personalizacją idealnie wpisują się w ten klimat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here